HAKKIMIZDA
 
1978 yılında kurulumu başlayan Beta şirketi, 1991 yılında ticari hayatını yurt dışına taşıdı. Beta Çay ile büyüyen şirket, 1997 yılında Beta İnşaat Yatırımcılık firması olarak Kırgızistan'ın başkenti Bişkek'te Beta Stores 1 ve Beta Stores 2 alışveriş merkezlerini açtı.
 
2010 yılında gıda sektöre giren Bawella markası "Bisküvi" "Kek" "Çikolata", "Çikolatalı Kaplamalı Ürünler" "Gofret" ve "Şekerleme" grubuyla kısa sürede pazarda önemli bir yere sahip olmuştur. Merkez ofisi İstanbul Bahçelievler'dedir. Çin Halk Cumhuriyeti, Avrupa Birliği, Orta Doğu ve Orta Asya ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya Federasyonu ve Avrasya kıtasında toplamda 40 ülkede distribütörlükleri bulunmaktadır. 
 
Bawella çok kısa sürede; profesyonel yöneticileri, satış-pazarlama ve tüm personelinin tecrübeleri ile sektörün bilinen firmaları arasına girmiştir. Bu büyümeye bağlı olarak Bawella markasının ürün yelpazesi her geçen gün genişlemekte ve pazar payı artmaktadır.
 
Bawella, ürün ve hizmette üstün kalite ve yeniliği hedefleyerek amaçlarına kısa sürede ulaşmıştır. Üretim ve dağıtım süreçlerinin mükemmeliyetini esas alarak operasyonlarda müşteri memnuniyeti ön planda tutulmuştur.
 

Amacımız; uzun vadeli sürdürülebilir bir büyüme sağlamak ve sürekli değer yaratmaktır.

İletişim

Metroport Busidence
Eski Londra Asfaltı
Kültür Sk. No:1 Kat: 10
D: 1007 34180 Bahçelievler
İSTANBUL / TÜRKİYE


Tel: +90 (212) 442 49 31 (pbx)
Fax:+90 (212) 442 49 41E-mail: guzide.cetinalp@betaavm.com.tr

Bizi Takip Edin

Katalog Download
© Copyright 2005 - Betaavm Alışveriş Merkezleri İnş. Gıda Tur. Yat. San. ve Dış Ticaret A.Ş.