TARİHÇE

Bizler dünya ticaret ve üretimine dürüst ve mükemmel şekilde hizmet etmek için geldik. 1978 yılından beri yaptığımız yatırımlar ve faaliyetlerimizle bu vizyona ne kadar yürekten inandığımızı açık bir şekilde gösterdik.

Amacımız; uzun vadeli, sürdürülebilir bir büyüme sağlamak ve sürekli değer yaratmaktı. Bu amaç sadece operasyonların iyileştirilmesi veya maliyetlerin azaltılması kadar, şirket kaynaklarının kaldıraç faktörünü kullanarak daha fazla istihdam yaratmak, çalışanlara refah ve mutluluk, hissedarlara ise yatırdıkları sermaye miktarlarına göre daha fazla getiri sağlamaktı. Şimdiye kadar olan başarılarımız, amaçladığımız her hedef, büyük bir istekle, yılmadan, yorulmadan, yavaşlamadan ilerlediğimizi göstermiyor mu?

Beta Stores gibi Bawella da stratejik olarak; ürün ve hizmette üstün kalite ve yeniliği hedefleyerek amaçlarına kısa sürede ulaşacak, kendi bünyesindeki organizasyonlarının tamamında süreçlerinin mükemmeliyetini bir amaç kabul edecek, bu mükemmeliyet Bawella’nın organizasyon ve operasyonlarının müşteri memnuniyetine adanması şeklinde olacaktır.

Bawella ailesi olarak bizler müşterilerimizin memnuniyet ile gülümsemesini, ailemizin başarısı olarak kabul ederiz.

 

 

İletişim

Metroport Busidence
Eski Londra Asfaltı
Kültür Sk. No:1 Kat: 10
D: 1007 34180 Bahçelievler
İSTANBUL / TÜRKİYE


Tel: +90 (212) 442 49 31 (pbx)
Fax:+90 (212) 442 49 41E-mail: guzide.cetinalp@betaavm.com.tr

Bizi Takip Edin

Katalog Download
© Copyright 2005 - Betaavm Alışveriş Merkezleri İnş. Gıda Tur. Yat. San. ve Dış Ticaret A.Ş.